CSO Voluntari joacă miercuri returul play-off-ului Cupei CEV la volei feminin. Cu o victorie e în sferturile de finală

CSO Voluntari are șanse mari de calificare în sferturile Cupei CEV
CSO Voluntari are șanse mari de calificare în sferturile Cupei CEV
Distribuie, dacă îți place

CSO Voluntari se va lupta miercuri, de la ora 19.00, pentru calificarea în sferturile de finală ale Cupei CEV la volei feminin.

🏐 Distribuie această știre prietenilor voleiului!
Facebook | Twitter | WhatsApp

Învingătoare cu 3-2 în turul play-off-ului competiției – o fază intermediară între optimi și sferturile de finală – pe terenul polonezelor de la Radom, fetele antrenate de Giovanni Caprara sunt decise să facă tot ce depinde de ele pentru a se califica în  premieră în sferturile de finală ale unei cupe europene.

Partida va începe la ora 19.00 și se va disputa în sala Polivalentă din București, iar pentru a se califica, CSO Voluntari are nevoie de o victorie, la orice scor. Dacă adversarele vor învinge cu 3-2, atunci se va merge în „setul de aur”.

📩
Comunitatea DoarVolei.ro te ține la curent! Tot ce contează din volei, rapid și direct pe telefon.
Intră pe canal →

În sferturile de finală ale Cupei CEV, CSO Voluntari are toate șansele să o întâlnească pe… Volei Alba Blaj, care pentru a se califica, trebuie să nu piardă mai mult de un set miercuri, în meciul cu Volero Le Cannet, ultimul din Grupa A a Ligii Campionilor. Detalii, AICI.

❤️
Fii parte din lumea DoarVolei.ro și urmărește-ne pe Instagram pentru clipuri exclusive.
Urmărește pe Instagram →

Pentru a nu rata nicio noutate din voleiul românesc și internațional, apasă pe butonul de follow

Cum puteți susține Doarvolei.ro doar făcându-vă cumpărăturile obișnuite

Dacă vă place acest site și vreți să îl susțineți, o puteți face mai simplu decât vă imaginați. E de ajuns ca atunci când vreți să cumpărați ceva de pe eMag, Elefant, Fashion Days, Hervis Sport, PC Garage, Libris, F64, Meli Melo sau E-rovinieta, să intrați pe site-urile respective folosind link-urile pe care le veți găsi mai jos, pe această pagină. Ele sunt generate de una dintre cele două platforme importante de afiliere din România, Profitshare și 2performant.

Dacă veți face acest lucru, veți ajunge pe pagina magazinului online pe care îl căutați, dar în prealabil veți trece printr-un cod de ”afiliere” prin care eu voi primi un procent (de regulă 2% – 5%, în funcție de categoria de cumpărături) din suma pe care o veți plăti pe ceea ce oricum doriți să vă cumpărați. Toate tranzacțiile rămân anonime, însă recunoștința mea va fi publică și mi-o voi exprima chiar acum, mulțumindu-vă tuturor.

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe eMAG, vă rog să folosiți link-ul de AICI.

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Fashion Days, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Elefant.ro, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Hervis Sport, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe F64, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Libris, vă rog să folosiți link-ul de AICI

 

Andrei Constantinescu

Ziarist din 1995, absolvent de ANEFS in 1996 cu specializarea volei. Dupa 20 de ani de la debutul in presa am decis ca e momentul sa imi pun experienta in slujba voleiului, a popularizarii acestui minunat sport si, desigur, a celor fara de care nimic nu ar fi posibil: jucatorii, antrenorii, conducatorii de cluburi. Daca voi reusi sau nu sa fac acest lucru, veti stabili voi, cei care accesati acest site. Cert este că e un loc dedicat exclusiv voleiului, voleibalistilor si iubitorilor acestui frumos sport, cazut pe nedrept parcă in dizgratie. În perioada noiembrie 2020 - martie 2023 am fost ofițerul de presă al FRV. Daca vreti sa discutam sau sa ma criticati, o puteti face pe adresa de e-mail contact@doarvolei.ro, pe pagina de facebook a site-ului, https://www.facebook.com/doarvolei sau pe cea de Instagram: https://www.instagram.com/doarvolei/ .

You may also like...

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *