Liga Campionilor (f): Alba Blaj joacă miercuri în etapa a treia
Alba Blaj revine miercuri în Liga Campionilor la volei feminin.
Aflate pe primul loc în clasamentul Grupei A a Ligii Campionilor la volei feminin, cu maximum de puncte, fetele de la Alba Blaj vor juca miercuri în etapa a treia a celei mai importante competiții continentale intercluburi.
Adversara echipei noastre va fi ASPTT Mulhouse, din Franța, meciul urmând să aibă loc în deplasare. Partida e programată de la ora 21.00 (ora României) și va fi transmisă în direct pe DigiSport 4.
Intră pe canal →