Liga Campionilor (f): Alba Blaj joacă miercuri în etapa a treia

alba blaj volei
Distribuie, dacă îți place

Alba Blaj revine miercuri în Liga Campionilor la volei feminin.




Aflate pe primul loc în clasamentul Grupei A a Ligii Campionilor la volei feminin, cu maximum de puncte, fetele de la Alba Blaj vor juca miercuri în etapa a treia a celei mai importante competiții continentale intercluburi.

📤 Distribuie această știre prietenilor voleiului!
Facebook | Twitter | WhatsApp

Adversara echipei noastre va fi ASPTT Mulhouse, din Franța, meciul urmând să aibă loc în deplasare. Partida e programată de la ora 21.00 (ora României) și va fi transmisă în direct pe DigiSport 4.

📲
Voleiul nu doarme și noi nici! Abonează-te la canalul nostru WhatsApp și nu rata nimic.
Intră pe canal →

Andrei Constantinescu

Ziarist din 1995, absolvent de ANEFS in 1996 cu specializarea volei. Dupa 20 de ani de la debutul in presa am decis ca e momentul sa imi pun experienta in slujba voleiului, a popularizarii acestui minunat sport si, desigur, a celor fara de care nimic nu ar fi posibil: jucatorii, antrenorii, conducatorii de cluburi. Daca voi reusi sau nu sa fac acest lucru, veti stabili voi, cei care accesati acest site. Cert este că e un loc dedicat exclusiv voleiului, voleibalistilor si iubitorilor acestui frumos sport, cazut pe nedrept parcă in dizgratie. În perioada noiembrie 2020 - martie 2023 am fost ofițerul de presă al FRV. Daca vreti sa discutam sau sa ma criticati, o puteti face pe adresa de e-mail contact@doarvolei.ro, pe pagina de facebook a site-ului, https://www.facebook.com/doarvolei sau pe cea de Instagram: https://www.instagram.com/doarvolei/ .

You may also like...

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *